خدمات ساختمان و تجهیزات

کفپوش سه بعدی آسانسور

کفپوش سه بعدی آسانسور تنوع رنگ و طرح بالایی دارد. این کفپوش‌ها ضد خش بوده و استفاده از آن جلوه‌ای مدرن به خانه می‌بخشد. از کفپوش سه بعدی آسانسور در منازل مسکونی و تجاری استفاده می‌شود. مقاومت آن‌ها در برابر خط و خش موجب شده تا از طول عمر بالایی برخوردار باشند و شفافیت آن‌ها به مرور زمان از دست نرود. 

استیکر کفپوش سه بعدی آسانسور پوششی جدید است که برای کف آسانسور استفاده می‌شود. برای این نوع کفپوش از چسب استفاده نمی‌شود. نصب آن راحت است و نیاز به زمان برای خشک و سخت شدن ندارد. رنگ و طرح این کفپوش‌ها به گونه‌ای است که بر اثر رفت و آمد زیاد به مرور زمان تغییری در آن‌ها ایجاد نمی‌شود. لایه‌ای مقاوم بر روی سطح کفپوش سه بعدی آسانسور قرار دارد که علاوه بر افزایش مقاومت آن، امکان شست و شوی کفپوش را نیز فراهم آورده است. پشت استیکرها چسب قرار دارد که با برداشتن کاغذ پشت آن‌ها مانند برچسب می‌توان آن را بر روی سطوح صاف نصب کرد. 

منظور از طرح سه بعدی طرح برجسته نیست. در کفپوش سه بعدی از تصاویر و زوایای خاصی استفاده می‌شود که به تصویر جلوه‌ای سه بعدی می‌بخشد. 

برای نصب استیکر کفپوش سه بعدی آسانسور نیازی به تجهیزات یا ابزار خاصی نیست. برخلاف کفپوش سه بعدی که باید توسط فردی با مهارت و متخصص نصب شوند هر فردی می‌تواند این نوع کفپوش را نصب کند. 

مزایای کفپوش سه بعدی آسانسور

 • تنوع در طرح و رنگ
 • قابل شست و شو بودن
 • مقاومت بالا در برابر سایش
 • طرح‌های دو بعدی و سه بعدی
 • ماندگاری و طول عمر بالا
 • قیمت مناسب
 • امکان تعویض و جایگزین کردن طرح‌های دیگر
 • نصب ساده
 • حذف هزینه نصب
 • وزن پایین
 • عدم تغییر در ارتفاع سطح
 • ایجاد تصاویر یکپارچه
 • امکان ترمیم آسان

معمولا برای پوشش کف آسانسور از پارکت، سنگ و یا سرامیک استفاده می‌کنند. استفاده از این مواد و مصالح موجب شده تا علاوه بر سنگین شدن وزن آسانسور نصب آن دشوارتر و هزینه نصب بیشتر شود. افزایش وزن آسانسور به مرور زمان باعث فشار آوردن به موتور آسانسور شده و در صورت شکستن و یا آسیب دیدن اجزای آن در صورت فشار و وزن بالا باید هزینه‌های گزافی جهت تعمیر آسانسور پرداخت شود. کفپوش وزن کمی دارد و آسیبی به آسانسور وارد نمی‌کند در اثر عبور و مرور دچار سایش نمی‌شود. حتی اگر هیچگونه آسیبی ندیده باشند و برای تغییر طرح بخواهید آن‌ها را تعویض کنید در کمترین زمان و بدون مشکل می‌توانید طرح جدید را جایگزین طرح قبلی کنید. این دسته از کفپوش‌ها برخلاف کفپوش اپوکسی قیمت پایین‌تری داشته و به راحتی نصب می‌شوند. کفپوش اپوکسی باید توسط افراد ماهر و متخصص نصب شده و تعویض آن با مشکلاتی همراه است. کفپوش اپوکسی علاوه بر وزن بالا در برابر ارتعاشات آسانسور شکننده هستند. 

قیمت کفپوش سه بعدی آسانسور

قیمت کفپوش سه بعدی آسانسور به پارامترهایی مانند ضخامت و ابعاد بستگی ندارد. کف آسانسور غالبا کوچک است. از همین رو برای تعیین قیمت مساحت و هزینه‌های جانبی در نظر گرفته نشده و به صورت پروژه‌ای قیمت گذاری انجام می‌شود.

نصب کفپوش سه بعدی آسانسور

در ابتدا کفپوش را باز کرده  و کف آسانسور قرار دهید تا از موقعیت دقیق کفپوش اطمینان حاصل کنید. در ظرفی مقداری آب و مایع ظرفشویی بریزید و آن را خوب مخلوط کنید. این محلول باعث می‌شود که کفپوش بلافاصله به زمین نچسبد و شما فرصت جا به جا کردن آن را داشته باشید. به پشت استیکر و کف آسانسور مقداری آب و کف اسپری کنید. سپس استیکر را بچسبانید. اگر محل استیکر مناسب نبود نگران نباشید فرصت دارید تا آن را جا به جا کنید. اگر در اطراف قسمت‌هایی اضافی است می‌توانید آن را برش بدهید.

در آخر برای خارج کردن کف و هوا از زیر کفپوش از وسط کفپوش و با استفاده از کاردک و فشار متوسطی به اطراف بکشید. از دستمالی برای خشک کردن آب و کفی که به اطراف می‌رسد استفاده کنید. اگر قسمتی برجسته ماند به معنای عدم خروج آب و کف است. پس مجددا با کاردک آب و هوای آن قسمت را به نزدیک‌ترین گوشه کشیده و آن را خشک کنید. این روش را می‌توان به صورت خشک هم انجام داد که برای روش خشک باید استیکر را در وسط اسانسور قرار داده و پس از قرار گرفتن در موقعیت مناسب آن را بچسبانید.

جهت اطلاع از قیمت کفپوش سه بعدی آسانسور با شماره زیر تماس حاصل نمایید.

09034381174