درباره ما

درباره مرکز خدمات

در سایت مرکز خدمات مجموعه‌ای کامل از خدمات در سرتاسر کشور به بازدیدکنندگان ارائه می‌کنیم. هدف از راه اندازی وب سایت مرکز خدمات، معرفی محصولات و خدمات برای افزایش بهره‌مندی از فناوری‌های روز در حداقل زمان، به صورت کارآمد و با بالاترین سطح کیفیت می‌باشد. از همین رو با عنایت خدای متعال مسیری جدید را با رویکردی نوین و با نظر به رضایت کاربران و تامین کنندگان آغاز کرده‌ایم.

ماموریت:

  • ارائه اطلاعات و محتوای جامع برای معرفی محصول و خدمات
  • بانک اطلاعاتی جامع از خدمات در سراسر کشور
  • معرفی برترین ارائه دهندگان خدمات در هر استان
  • توسعه استراتژی‌های مناسب، منسجم و عملی برای عرضه بهترین محصولات و خدمات
  • کمک به تصمیم‌گیری افراد در انتخاب بهترین محصولات و خدمات
  • توسعه و افزایش بهره‌وری کسب و کارها

چشم انداز:

مرکز خدمات به یک پایگاه و بانک اطلاعاتی جامعی از برترین مشاغل، خدمات و کسب و کارها مبتنی بر شبکه اینترنت در ایران خواهد شد.

چرا مرکز خدمات؟

با عضویت در وب سایت مرکز خدمات می‌توانید کسب و کار خود را در میان کسب و کارهای موفق به نمایش گذاشته و خدمات خود را به مردم سرتاسر ایران و یا حتی خارج از ایران معرفی نمایید و در کنار کسب و کار فیزیکی خود می‌توانید مشتریان جدیدی پیدا کنید، میزان فروش و درآمد خود را توسعه داده و بهتر دیده شوید. در این وب سایت شما بدون محدودیت مکانی و زمانی می‌توانید با مشتریان خود در ارتباط باشید و در نتایج برتر گوگل دیده شوید.

با افزایش روز افزون وب سایت‌ها رقبای هر کسب و کاری پیوسته در تلاش هستند تا رتبه خود را در موتورهای جست و جوگر ارتقا بخشند.

وب سایت مرکز خدمات با توجه به این موضوع و پس از بررسی نیاز کاربران اقدام به طراحی شیوه خاصی جهت تبلیغ و نمایش آگهی خدمات دهنده، محصولات و معرفی کسب و کارها نموده که در صفحه اول گوگل با بهترین جایگاه قرار گیرند. از طرف دیگر هم مشتری و هم تامین کننده می‌توانند به صورت مستقیم و بدون واسط با یکدیگر در ارتباط باشند.

راه اندازی وب سایت و حضور در نتایج اولیه گوگل نیازمند زمان و هزینه زیادی است. برای اینکه از رقبای خود پیشی بگیرید می‌توانید در کوتاه ترین زمان ممکن و با بهترین هزینه، در نتایج برتر گوگل خدمات خود را به مشتریان ارائه نمایید.