خدمات خودرو و وسایل نقلیه

دیتیلینگ خودرو در اصفهان

مانند جزئیات ، جزئیات خودرو تمیز کردن ماشین شما از بالا به پایین و عمیق است. این فرآیند هم به فضای داخلی و هم برای نمای بیرونی خودرو متمرکز است و هدف آن بازگرداندن اتومبیل شما به مرحله کارخانه (یا تا جایی که ممکن است از نظر جسمی نزدیک باشد) و یک بار دیگر به آن جلوه می بخشد. اگرچه سطوح مختلف شیرینی سازی در دسترس است ، اما روند کلی آن مناطق سخت دسترسی به اتومبیل شما را شامل می شود. خودتان می توانید ماشین خود را سرو کنید. با این حال ، برای اینکه جزئیات اتومبیل خود را به سطح بالاتری برسانید ، توصیه می کنیم از یک سرویس حرفه ای استفاده کنید. یک سرویس حرفه ای اطمینان حاصل می کند که همه چیز با بالاترین استاندارد ممکن تمیز می شود.

صافکاری بدون رنگ در اصفهان

آنچه خدمات خاص جزئیات اتومبیل شما شامل می شود ، به دو عامل متفاوت خواهد بود. اولین مورد این است که چقدر می خواهید برای خدمات پرداخت کنید. ثانیا ، این به عمق جزئیاتی که می خواهید تکنسین در آن قرار بگیرد بستگی دارد. به طور کلی ، با این حال ، یک بسته جامع موارد زیر را پوشش می دهد:

جزئیات داخلی

فرش و تمیز کردن حصیر: این شامل ترمیم اشک یا سوختگی فرش است. این تکنسین ماشین سازی معمولاً از شامپوی فرش اتومبیل برای از بین بردن لکه ها و ایجاد هرگونه حصیری به نظر جدید استفاده خواهد کرد.

تمیز کردن دریچه هوا: با استفاده از هوای فشرده و برس ، آنها ذرات و رطوبت به دام افتاده در دریچه هوا را از بین می برند. اینها به احتمال زیاد با گذشت زمان جمع شده اند و می توانند بوی ناخواسته ای از تهویه مطبوع خارج کنند.

مهر و موم های پنجره: شما نوکر به احتمال زیاد شامل تمیز کردن مهر و موم های داخلی پنجره است.

تمیز کردن اثاثه یا لوازم داخلی: این شامل استفاده از محافظ چرمی روی صندلی ها و غیره است.

خوشبو کننده هوا: این امر به بازسازی بوی "ماشین جدید" امضا کمک می کند.

خدمات صفر تا صد خودرو در اصفهان

تمیز کردن چرخ های آلیاژی: با استفاده از پاک کننده های مخصوص یا واشرهای فشار ، یک تکنسین آلیاژهای شما را صیقل داده و از بین می برد. توجه داشته باشید که با این کار چرخ های آلیاژی جلا می یابند. اما اگر خراشیده شوند یا دچار دندان شوند ، این صدمه را برطرف نمی کند. برای از بین بردن آسیب ، باید به یک سرویس تعمیر چرخ آلیاژ مراجعه کنید.

تمیز کردن لاستیک: با تمیز کردن لاستیک سیاهی لاستیک شما باز می گردد ، با استفاده از محصولات تخصصی آنها را به سایه اصلی خود باز می گرداند.

شستشوی خارجی اتومبیل با دست: از محصولات تمیز کننده ویژه برای درخشش ماشین شما استفاده می شود.

از بین بردن هرگونه "آلاینده": آلودگی ها ذرات میکروسکوپی سطح ماشین هستند. با استفاده از موم تمیز کننده و سایر محصولات تخصصی می توان آنها را از بین برد.

پرداخت و بوفینگ: پرداخت ماشین اغلب با استفاده از دستگاه پرداخت چرخشی انجام می شود. با این کار خطوط ریز سطح رنگ برطرف می شود ، که می تواند با گذشت زمان جمع شده و جلوه ای از تار عنکبوت ایجاد کند

اپیلاسیون: پس از اتمام مراحل درمان رنگ ، موم اضافه می شود. موم یک محافظت اساسی است ، زیرا به دفع علائم جزئی از روی رنگ کمک می کند

تمیز کردن پنجره: با تمیز کردن تمیز کردن پنجره ها ، اثری از مراحل قبلی پاک می شود. این برای پایان درخشان ضروری است.

مهم است که بدانید جزئیات خودرو شامل تعمیرات بدنه اتومبیل نمی شود. اگر به سپر یا خراش اتومبیل نیاز دارید ، با متخصصان محلی ChipsAway خود تماس بگیرید.

هزینه جزئیات یک ماشین چقدر است؟

جزئیات قیمت خودرو با توجه به عمق خدمتی که شما نیاز دارید متفاوت است. هزینه یک شستشوی خارجی و تمیز اساسی فقط ممکن است 35 تا 60 پوند باشد. همانطور که گفته شد ، احتمالاً بالای سرویس محدوده ای که تمیزکاری عمیق داخلی و خارجی را پوشش می دهد در محدوده 250 تا 500 £ باشد.

با جزئیات در آوردن خودرو ، ماشین شما تمیز می شود اما خراش یا فرورفتگی را ترمیم نمی کند. بنابراین ، اگر اخیراً ماشین شما آسیب دیده است ، می توانید با ChipsAway به راحتی آن را تعمیر کنید. فرم آنلاین ما را برای تخمین رایگان خود تکمیل کنید.

تگ ها

خدمات مرتبط

جهت اطلاع از خدمات دیتیلینگ خودرو در اصفهان با شماره زیر تماس حاصل نمایید.

09130141050