تولید کننده درب ضد سرقت در اصفهان

همانطور که از اسمش پیداست این درب‌ها مانع از ورود سارقین و سرقت اشیا خواهد شد. تولید کننده و فروشگاه درب ضد سرقت در اصفهان درب‌هایی را ارائه می‌کنند که مانع از هرگونه تخریب و دستکاری شده و اجازه ورود دزد به محل مورد نظر را نمی‌دهد. این محصولات استاندارد هستند و ضد سرقت بودن آن از درب‌های آکاردئونی نیز بیشتر است.

شرکت‌های زیادی در زمینه تولید و فروش درب ضد سرقت فعالیت می‌کنند. اما متاسفانه برخی از آن‌ها از عدم آگاهی مردم سوء استفاده کرده و درب‌هایی را با ظاهر درب ضد سرقت در اصفهان به فروش می‌رسانند که هیچ یک از استانداردهای درب ضد سرقت را ندارند. بنابراین برای خرید فروشگاه‌های معتبر را انتخاب نمایید. با استفاده از درب ضد سرقت در اصفهان می‌توانید با خیالی آسوده از منزل خود خارج شده و نگرانی برای حفاظت از منزل نداشته باشید. استفاده از درب ضد سرقت موجب کاهش هزینه‌های شما برای ایمن سازی منزل، باغ، ویلا، محل کار و ... خواهد شد.

خرید درب ضد سرقت در اصفهان

همانطور که گفته شد شرکت‌های زیادی در زمینه فروش درب ضد سرقت فعالیت دارند. از همین رو  برای خرید درب ضد سرقت در اصفهان باید همواره به نکاتی توجه کنید:

۱-چهارچوب مورد استفاده در درب باید از جنس فلز باشد. فلز مورد استفاده باید از کیفیت مناسبی برخوردار بوده و محل اتصال ورق‌ها به درستی جوش خورده باشد. معمولا برای جوش این ورق‌ها از جوش co2 استفاده می‌کنند.

۲-جنس لولا باید با کیفیت و مقاوم باشد تا بتواند وزن درب را تحمل کند‌ اگر لولا بی کیفیت باشد بعد از مدتی درب از حالت تنظیم خارج می‌گردد.

۳-ضخامت چهارچوب در درب ضد سرقت اصفهان باید حداقل ۱.۵ میلی متر باشد.

۴-طرح روی درب ضد سرقت در اصفهان سلیقه‌ای است. بهتر است از جنس‌هایی استفاده کنید که به خش، ضربه و نور آفتاب مقاوم بوده و زیبا نیز باشند.

۵-فضای داخلی بین دو طرف درب باید از ورق فولادی باشد. 

۶-از قفل و کلیدهای مستحکم و ایمنی ساخته شده باشد.

۷-دستگیره و ابزار یراقی از کیفیت بالایی برخوردار باشد.

نصب درب ضد سرقت اصفهان

برای نصب درب ضد سرقت در اصفهان می‌توان از دو روش استفاده کرد. 

در روش اول می‌توان چهارچوب را جداگانه نصب نمود. در این حالت چهارچوب از لنگه جدا شده و با مصالح سنتی به دیوار اطراف متصل می‌شود. در هنگام نصب چهارچوب و دوغاب دادن از تیرک‌های چوبی استفاده کنید تا چهارچوب جمع نشود.

در روش دوم اندازه داخل فریم انتظار باید یک سانتی متر از چهارچوب درب ضد سرقت در اصفهان بیشتر باشد. در این حالت پس از نازک کاری، درب نصب می‌شود. به دلیل انجام نصب آن در پایان کار، آسیب دیدگی درب کمتر و حفاظت آن بیشتر خواهد بود‌. علاوه بر این در این حالت به دلیل نصب درز و چهارچوب به طور همزمان رگلاژ درب نیز آسانتر است. برای عایق شدن چهارچوب می‌توان درون آن را با پلی ارتان پر کنید. برای کاهش هزینه دوغاب سیمان را جایگزین پلی ارتان کنید.

قیمت درب ضد سرقت در اصفهان

قیمت درب ضد سرقت در اصفهان به پارامترهای مختلفی بستگی دارد. در داخل درب ضد سرقت از ورقه فلزی محکمی استفاده می‌شود که این ورقه می‌تواند از آلیاژ‌های متنوعی ساخته شده باشد. هرچه کیفیت آن بیشتر باشد مسلما باعث افزایش قیمت خواهد شد.

نوع قفل و جنس آن متفاوت خواهد بود. درب‌های ضد سرقت معمولا عایق صوت نیز هستند. برای عایق بندی می‌توان از پلی ارتان یا سیمان استفاده کرد که سیمان در مقایسه با پلی ارتان قیمت کمتری دارد. در صورتی که بخواهید درب قابلیت ضد حرقی نیز داشته باشد در آن از سنگ پشم نسوز استفاده می‌کنند که بر قیمت نیز اثرگذار خواهد بود. ضخامت ورق بکار رفته از ۱.۵ میلی متر شروع می‌شود که هرچه ضخامت آن بیشتر شود قیمت نیز افزایش می‌یابد.

خدمات مرتبط

جهت ارتباط با مرکز فروش درب ضد سرقت در اصفهان با شماره زیر تماس حاصل نمایید.

1174 438 0903