خدمات ساختمان و تجهیزات

سقف کشسان آینه ای

از جدیدترین سقف‌های کشسان سقف کشسان آینه‌ای است. این سقف همچون ورقه‌ای است که بازتاب زیادی دارد. این بازتاب موجب شده تا سقف کشان همچون آینه عمل کند. سقف کششی به آسانی نصب شده واجرای آن راحت است. سقف کشسان آینه‌ای از مدرن‌ترین سازه‌ها در صنعت معماری است. استفاده از آن موجب تغییر و تحول محیط زندگی شما خواهد شد.

این سقف کششی که به آن سقف کشسان براق یا لاکر نیز گفته می‌شود در سه رنگ مشکی، نقره‌ای و طلایی مورد استفاده قرار می‌گیرد. این سقف دکوراسیون و فضای محیط را انعکاس می‌دهد. یعنی با استفاده از آن می‌توانید نمای داخل منزل یا دکوراسیون خود را به طور کامل در آن ببینید. که این بر زیبایی و جذابیت دکوراسیون شما می‌افزاید. سقف کشسان آینه‌ای با درخشش رنگ‌های مختلف نمای مکان را زیبا و جذاب می‌کند. افکت از طریق فیبر نوری فضای داخلی را بزرگتر نشان می‌دهد. اگر به مکانی بروید که در سقف آن از سقف کششی آینه‌ای استفاده شده باشد فکر می‌کنید که ارتفاع سقف بیشتر از مقدار واقعی است.

سقف بلند در بزرگتر نشان دادن محیط و زیباتر شدن محل استفاده بسیار تاثیرگذار است. بازتاب نور روشنایی محیط را بیشتر کرده و جلوه نوری بیشتری به محیط می‌بخشد. به همین علت از این سقف‌ها در مکان‌هایی که سقف کوتاهی دارند بیشتر استفاده می‌شود. از جمله این مکان‌ها، مکان‌های تجاری است که موجب می‌شود نور بازتاب شده و محیط بزرگتر به نظر برسد. سقف کشسانی آینه‌ای ضد آب است. علاوه بر این تقطیر ناپذیر نیز می‌باشند. 

از این سقف برای تزیین مکان‌هایی که در معرض رطوبت و آب هستند استفاده می‌شود. از جمله این مکان‌ها استخر، سونا یا محل‌هایی نزدیک دریا و جنگل است که رطوبت زیاد و نم کشیدن سقف و دیوار باعث شده تا در ساخت سقف با مشکلاتی مواجه باشند. از همین رو سقف آینه‌ای کشسانی علاوه بر ظاهر زیبا با قابیلت ضد آب و ضد رطوبت بودن گزینه مناسبی برای استفاده در این مکان‌ها است.

می‌توان گفت سقف‌های کشسانی از جدیدترین و مدرن‌ترین سازه‌ها برای طراحی و زیباسازی دکوراسیون داخلی هستند. اگر کمی خلاقیت به خرج داده و به کمک سقف کشسان و دیوار پوش کشسان طرح و تصویری یکپارچه را در محیط منزل خود پیاده سازی نمایید ، برای مثال طرح های آکواریوم و طبیعت گل و گیاه اقیانوس و ... . امکان چاپ عکس و طرح‌های مختلف در سقف کشسان و قابلیت نورپردازی در آن‌ها همگی باعث شده تا این سقف در دکوراتیو منازل و اماکن تجاری جایگاه ویژه‌ای پیدا کند.

سقف کشسانی آینه‌ای محیط داخل را انعکاس می‌دهد. شما می‌توانید نما و طراحی داخلی خود را در آن به طور واضح مشاهده کرده و جذابیت طراحی داخلی شما را چندین برابر می‌کند. انعکاس بالای نور در این سقف کشسان موجب شده تا دیگر نیازی به نورپردازی نباشد. این سقف نور محیط را انعکاس می‌دهد. در مکان‌هایی که بخواهند در مصرف انرژی صرفه جویی کنند از سقف کشسان آینه‌ای استفاده می‌کنند.

اجرای سقف کشسان آینه ای

ساختار سقف کشسان آینه‌ای موجب شده تا از آن در بسیاری از مکان‌ها استفاده کنند. از جمله ویژگی‌هایی که در استفاده از سقف آینه‌ای موثر هستند تنوع رنگی و بازتاب نور است. قابلیت انعکاس نور و رنگ‌ موجب شده تا این سقف به یکی از محبوب‌ترین سقف‌ها تبدیل شود. بر روی آن‌ها می‌توان طرح‌ها و نقش‌های مختلفی چاپ کرد. این قابلیت‌ها سقف آینه‌ای را به یکی از سقف‌های محبوب تبدیل کرده است. با نقوش چاپی و طرح های نو تفاوت چشمگیری را در محیط های ویژه ی خود ایجاد نمایید. با استفاده از رنگ‌های دلخواه خود و متناسب با دکوراسیون محل می‌توانید محیط خود را زیباتر و جذاب‌تر کنید. 

قیمت سقف کشسان آینه ای

تمام سقف‌های کشسان از PVC ساخته شده‌اند. اما نوع و میزان مواد استفاده شده در ساختار آن‌ها متفاوت است. اگر از مواد درجه یک در ساختار آن‌ها استفاده شود کیفیت سقف آینه‌ای بیشتر می‌شود. در نتیجه قیمت نیز افزایش می‌یابد. ابعاد و ضخامت سقف کشسان بر اساس سفارش مشتری قابل تغییر است. هرچه ابعاد و ضخامت بیشتر شود به نسبت آن قیمت نیز بالا می‌رود. برخی بر روی آن چاپ می‌زنند تا بر جلوه و نمای سقف بیفزایند. نوع چاپ و مواد استفاده شده برای آن بر قیمت نهایی سقف کشسان آینه‌ای تاثیر زیادی دارد. نصب این سقف‌ها باید توسط افرادی که از مهارت لازم برخوردارند انجام شود. 

تگ ها سقف کشسان

جهت اطلاع از قیمت سقف کشسان آینه ای با شماره زیر تماس حاصل نمایید.

09034381174