خدمات ساختمان و تجهیزات

کفپوش بتنی پیش ساخته

کفپوش بتنی پیش ساخته از درصد معینی سیمان و آب و سنگدانه تشکیل شده است. این سازه دارای شکل یکنواختی است که عناصر سازنده آن به صورت یکنواخت در کل سازه متراکم شده‌اند. بنابراین از لحاظ شکل و ضخامت یکنواخت هستند. کفپوش پیش ساخته بتنی در اشکال هندسی تولید می‌شود. کفپوش بتنی پیش ساخته، کفپوش‌هایی هستند که در طرح‌ها و رنگ‌های مختلف تولید می‌شوند.

کفپوش بتنی پیش ساخته از لحاظ قیمت نسبت به سایر کفپوش‌های بتنی به صرفه‌تر است. در برابر ضربه مقاوم بوده و با سرعت بالاتری نصب می‌شوند. نخاله‌های ایجاد شده ناشی از نصب کفپوش بتنی پیش ساخته نسبت به کفپوش‌های دیگر کمتر است. کفپوش بتنی پیش ساخته دارای سطح رویی و زیرین است. سطح رویی که دارای ساختار یکنواخت و یکدست است و در معرض عبور و مرور قرار می‌گیرد. سطح زیرین در تماس با زمین قرار می‌گیرد و برای ساخت آن از دانه‌های درشت‌تر استفاده می‌شود.

کفپوش بتنی پیش ساخته در کارخانه تولید گشته و در محل نصب می‌شود. از مزایای این کفپوش بتنی مدت زمان نصب آن است. علاوه بر این دقت و کیفیت نصب سازه افزایش می‌یابد. دیگر نیازی به صرف زمان و هزینه بالا بابت نصب نیست. در زمان سفارش این سازه باید به مساحت محل احداث دقت کرد تا در زمان نصب با کمبود رو به رو نشوید. در غیر این صورت باید زمان دیگری صرف کرد تا کفپوش مجددا در کارخانه تولید شود. علاوه بر مقرون به صرفه بودن، کفپوش بتنی طول عمر بالایی دارد. می‌توان از آن‌ها با تنوع‌ رنگی استفاده کرد.

قیمت کفپوش بتنی پیش ساخته

کفپوش‌ها دارای طرح‌ها و انواع مختلف است. نوع ساخت این کفپوش‌ها و مواد تشکیل دهنده آن‌ها متفاوت است. با توجه به میزان مواد به کار رفته، قیمت کفپوش بتنی تعیین می‌شود. کیفیت مواد استفاده شده در قیمت کفپوش بتنی تاثیر گذار است.

کاربرد کفپوش بتنی پیش ساخته

  • از کفپوش بتنی پیش ساخته در سطح معابر، پیاده روها و تقاطع‌ها استفاده می‌شود.
  • در کف پله محل‌هایی نظیر پارک از کفپوش بتنی پیش ساخته استفاده می‌شود.
  • برخی از محل‌ها به شدت مورد عبور و مرور بود و در معرض سایش قرار می‌گیرند. کفپوش بتنی به دلیل مقاومت بالا و سایش کم برای استفاده در این محل‌ها بسیار کاربرد دارند.
  • کفپوش بتنی در برابر آتش سوزی مقاوم است از همین رو از آن‌ها در محوطه پلایشگاهی و جایگاه‌های سوخت استفاده می‌شود.
  • پارکینگ، انبار، اتوبان‌ها، ایستگاه عوارضی از دیگر مکان‌هایی هستند که کفپوش بتنی مورد نیاز است.
  • در ساخت سرعت‌گیرها نیز از کفپوش بتنی استفاده می‌گردد.

انواع کفپوش بتنی

کفپوش بتنی آراکس: این کفپوش به دلیل استحکام بالا در مکان‌های صنعتی مورد استفاده قرار می‌گیرد.
کفپوش بتنی پیش ساخته: این کفپوش در محل کارخانه ساخته شده و در محل اجرا نصب می‌گردد. از لحاظ اقتصادی مقرون به صرفه هستند و با سرعت بالا نصب می‌شوند.
کفپوش بتنی ضد سایش: از سیمان ماسه، چسب بتن، اب و افزودنی روان کننده تشکیل می‌شوند. برای محل‌های که بسیار در معرض سایش قرار دارند به کار می‌روند.
کفپوش بتنی پرسی: کفپوش بتنی هستند که پس از آماده شدن مواد تشکیل دهنده آن، مواد در قالب ریخته شده و زیر پرس قرار می‌گیرند. پرس موجب خارج شدن آب از مواد گشته و مقاومت کفپوش را در برابر یخ زدگی افزایش می‌دهد.
کفپوش بتنی پازلی: همانطور که از اسمش پیداست مانند پازل در کنار هم قرار می‌گیرند. نصب این کفپوش بتنی به سادگی و با سرعت بالا انجام می‌شود.
کفپوش بتنی طرح سنگ : این کفپوش دارای ویژگی‌های کفپوش بتنی است اما با طرح سنگ.
کفپوش بتنی پیاده رو: این کفپوش بتنی در پیاده روها استفاده می‌شود. حتی قسمت‌های شیاردار آن برای نابینایان تعیین شده است.
کفپوش بتنی ترافیکی: در خیابان‌هایی که عبور و مرور خودروها و وسایل سنگین زیاد است و در معرض سایش هستند از کفپوش بتنی ترافیکی استفاده می‌شود.

جهت اطلاع از قیمت و یا خرید کفپوش بتنی پیش ساخته با شماره زیر تماس حاصل نمایید.

09034381174