اجاره جرثقیل در اصفهان

اجاره جرثقیل در اصفهان

جرثقیل ماشینی برای جا به جایی اجسام و اشیا که انسان قادر به جا به جایی آن‌ها نیست، از محلی به محل دیگر به صورت افقی و عمودی است. جرثقیل‌ها با توجه به نوع کاربرد، وزن و ارتفاع انواع گوناگونی دارند. تمام جرثقیل‌ها از بوم، ارابه و قلاب تشکیل شده‌اند. برخی افراد برای کاهش هزینه‌های خود و نیاز موقت به جرثقیل، آن را اجاره می‌کنند.

اجاره جرثقیل در اصفهان برای پروژ‌ه‌های گوناگون انجام می‌شود به طور مثال بارگیری و تخلیه بار کامیون، سنگبری، کارخانه‌ها، انبارها، سوله‌ها، محیط‌های صنعتی، ساختمان سازی و... از جمله موارد مورد نیاز برای استفاده از جرثقیل هستند. اجاره آن باید با در نظر گرفتن تمام جوانب و شرایط پروژه در حال انجام باشد. در صورتی که جرثقیل متناسب با پروژه انتخاب نشود، باعث هدر رفتن زمان و هزینه خواهد شد.

برای اجاره جرثقیل مناسب باید با کارشناسان و متخصصان در این زمینه مشاوره کرد. اگر جرثقیل سنگین‌تر از جرثقیل مورد نیاز باشد، هزینه‌های اولیه را افزایش می‌دهد و در صورت کمتر بودن سبب افزایش هزینه تعمیرات و نگهداری و بعضا خسارت در انجام پروژه خواهد شد. جرثقیل باید توسط اپراتور حرفه‌ای کنترل شود.

کرایه جرثقیل در اصفهان انواع گوناگونی دارد، برخی از آن‌ها عبارتند از:

جرثقیل سقفی، جرثقیل دروازه‌ای، بازویی، دیواری، جرثقیل خود رونده

در مکان‌هایی که محدودیت فضا وجود دارد و در عین حال به حداکثر ارتفاع نیاز داریم از جرثقیل سقفی استفاده می‌شود. جرثقیل سقفی به دو صورت تک پل و دو پل مورد استفاده قرار می‌گیرد. در محیط‌های باز نظیر انبار آهن آلات برای تخیله بار در فضای باز از جرثقیل دروازه‌ای استفاده می‌شود. توانایی حمل بار تا وزن 30 تن را دارند.

جرثقیل بازویی متشکل از چندین سیستم جا به جایی می‌باشد که در فضاهای باز استفاده می‌شوند. به دو صورت بازویی دیواری و بازویی ستونی قابل استفاده است.جرثقیل دیواری در کناره‌های سالن نصب می‌شوند. به دو صورت تک پل و دو پل مورد استفاده قرار می‌گیرند. اجاره جرثقیل خود رونده برای حمل و جا به جایی خودرو و بارهایی با وزن کم استفاده می‌شود. این جرثقیل‌ها به راحتی قابل جا به جایی هستند. جرثقیل توانایی جا به جایی بار تا وزن 160تن را دارند.

قیمت اجاره جرثقیل در اصفهان

قیمت اجاره جرثقیل در اصفهان به عوامل متعددی بستگی دارد.

وزن بار : هرچقدر وزن بار بیشتر باشد به جرثقیل با ظرفیت بار بیشتر نیاز داریم. پس هزینه اجاره جرثقیل افزایش می‌یابد.
مدت زمان انجام پروژه : پروژه‌های سنگین در مدت زمان طولانی قابل اجرا هستند. هرچقدر زمان انجام پروژه بیشتر شود قیمت کرایه جرثقیل نیز بیشتر می‌شود.

اپراتور: اپراتور وظیفه کنترل جرثقیل را به صورت مستقیم یا از طریق بیسیم برعهده دارد. اپراتور مجرب و حرفه‌ای سبب کاهش خسارات و مشکلات و صدمات در طول پروژه خواهد بود.

جا به جایی جرثقیل : گاهی اوقات فاصله بین محل اجاره جرثقیل و محل فعالیت زیاد است. برخی از جرثقیل‌ها مانند جرثقیل کامیونی به راحتی قابل جا به جایی هستند. اما برخی از آن‌ها باید توسط ماشین‌های دیگر جا به جا شوند یا به صورت مجزا منتقل شوند.

تعداد جک زدن : در برخی از پروژه ها تعداد جک زدن زیاد است و یا محل جک زدن مشکلاتی به همراه دارد. که این در افزایش قیمت پروژه تاثیرگذار خواهد بود.

شرایط آب و هوایی نامناسب یکی دیگر از عوامل تاثیر گذار بر قیمت اجاره جرثقیل اصفهان است.

در نهایت اجاره جرثقیل در اصفهان باید از شرکت‌های معتبر با سوابق کاری درخشان انجام شود.

تگ ها جرثقیل

جهت اجاره جرثقیل در اصفهان با شماره زیر تماس حاصل نمایید.

09034381174