خدمات ساختمان و تجهیزات

سقف کشسان آشپزخانه

خانم‌ها زمان زیادی را در آشپزخانه می‌گذرانند. به همین علت آشپزخانه برای آن‌ها بسیار مهم است. خانم‌هایی که به دنبال داشتن آشپزخانه زیبا هستند می‌توانند از سقف کشسان آشپزخانه استفاده کنند. مزیت سقف کشسان آشپزخانه نصب راحت آن است. برای نصب دیگر سقف‌های کاذب یا سنتی باید اسباب و اثاثیه آشپزخانه به طور کامل جا به جا شوند. اما سقف کشسان به راحتی قابل اجرا و نصب است.

در محیط آشپزخانه نمی‌توان از هر متریالی برای سقف و تزیین آن استفاده کرد. به دلیل وجود وسایل گرمایشی در آن معمولا در محیط آشپزخانه گرما و دود زیادی تولید می‌شود. روغن سرخ کردنی به مرور زمان باعث تیره و کدر شدن سطح آشپزخانه خواهد شد. در این حالت فضای آشپزخانه از حالت طبیعی خود خارج شده و دیگر جذاب نخواهد بود.

دیوارها وسقف‌ها با جذب روغن و دود به مرور زمان رنگ زرد و غیر طبیعی به خود می‌گیرند. به همین علت اگر به سقف و دیوارهای آشپزخانه رستوران دقت کنید به ندرت از دیوار گچی یا سقف کاذب استفاده کرده‌اند. سقف کشسان برای آشپزخانه آنتی باکتریال و قابل شست و شو بوده و این مزیت موجب شده تا برای استفاده از آن در آشپزخانه منازل و رستوران‌ها انتخاب شوند. با گذشت زمان و کدر شدن سقف می‌توان آن را بدون نیاز به جدا کردن و تنها با آب گرم و دستمال نرم تمیز کرد. پس از تمیز کردن آن، ظاهر سقف به حالت اولیه خود باز می‌گردد. این در حالی است که دیگر سقف‌های کاذب و سقف‌های ساخته شده با مواد و مصالح سنتی قابل تمیز کردن به این سادگی نیستند.

سقف باریسول آشپزخانه غیر قابل اشتعال است. در محیط آشپزخانه هم وسایل گرمایشی و اشتعال آور زیاد است. پس سقف کشسان می‌تواند برای استفاده در این محیط بسیار مناسب باشد. هر مصالحی برای هر محیطی مناسب نیست. انعطاف پذیری و مزیت‌های سقف کشسان به نسبت دیگر سقف‌های گچی، کنافی و ... باعث شده تا با استقبال خوبی مواجه شوند. 

مزیت دیگر سقف باریسول آشپزخانه امکان نورپردازی آن است. نور در سقف کشسان از طریق لامپ LED و یا SMD ایجاد می‌شود. این نور باعث می‌شود سقف زیباتر و طبیعی‌تر جلوه کند. منظره آشپزخانه می‌تواند منظره بهاری و گل و گیاه باشد. آسمان سقف شما اگر بدون نور باشد جذابیت و گیرایی حالت نور دار را نخواهد داشت. پس نورپردازی را فراموش نکنید. اگر نور به اندازه کافی باشد طرح شما جلوه بیشتری داشته و محیط هم به طور کامل روشن می‌شود.

برای آشپزخانه‌هایی که پنجره ندارند سقف کشسان می‌تواند جایگزین خوبی برای پنجره باشد. زیرا با روشن شدن نور مورد نیاز را تامین می‌کند و با منظره چشم نواز خود شادی و آرامش را به ارمغان خواهد آورد. با خیره شدن به این منظره خستگی شما از بین رفته و نشاط خود را باز می‌یابید. در معماری نور اهمیت ویژه‌ای دارد. که در آشپزخانه‌هایی که پنجره دارند این نور تامین می‌شود. اما ممکن است به خاطر موقعیت قرار گرفتن ساختمان امکان قرار گرفتن پنجره در آشپزخانه وجود نداشته باشد. از همین رو برای دلبازتر شدن و پر نور شدن آن از سقف کشسان آشپزخانه استفاده می‌کنند.

خانم‌ها در حین کار با نظاره کردن تصاویر خستگی خود را رفع کرده و می‌توانند مدت زمان بیشتری را در آشپزخانه بگذرانند. همانطور که می‌دانیم جنس این سقف‌ها PVC است. که طرح روی آن بر اساس سلیقه مشتری چاپ می‌شود. بهتر است از مناظر طبیعی مانند دشت گل، آسمان آبی، کوه، دریا و ... استفاده شود. روی سقف کشسان می‌توان انواع اتصالات و تاسیسات مانند تهویه، بلندگو، دوربین مداربسته، سیستم اطفای حریق و ... را نصب کرد . این سقف امکان ترکیب با کلیه نورپردازی مانند فیبر نوری، مهتابی، هالوژن، کلیه چراغ های سقفی و غیره را دارا است.

قیمت سقف کشسان آشپزخانه

سقف کشسان توسط شرکت‌های مختلف با قیمت‌های متفاوت در بازار عرضه می‌شوند. تفاوت این قیمت در کیفیت مواد استفاده شده در این سقف‌ها است که می‌تواند درجه یک تا درجه سه باشد. ابعاد و ضخامت آن‌ها بر اساس سفارش مشتری و محل کاربرد متفاوت است. که این عامل نیز بر قیمت تاثیر گذار است. این سقف‌ها یا در ایران تولید می‌شوند و یا وارداتی هستند. که جنس و برند آن‌ها بر قیمت نهایی تاثیرگذار است. درصد آلیاژهای به کار رفته در آن‌ها متفاوت بوده که بر میزان کیفیت موثر است. 

و در نهایت نوع مواد و دستگاه استفاده شده برای چاپ است که قیمت را تحت تاثیر قرار می‌دهد.

تگ ها سقف کشسان

جهت اطلاع از قیمت سقف کشسان آشپزخانه با شماره زیر تماس حاصل نمایید.

09034381174