خدمات ساختمان و تجهیزات

سقف کشسان سرویس بهداشتی و حمام

معمولا به حمام و سرویس بهداشتی در خانه و زیباسازی آن بهای کمتری داده می‌شود. تنها چیز با اهمیت در سرویس بهداشتی رعایت نظافت آن است. در صورتی که این دو قسمت از خانه و شرکت نیز هنگام طراحی دکوراسیون باید مورد توجه قرار گرفته شوند. سقف کشسان به عنوان دکوراتیو در شرکت‌ها و خانه‌ها استفاده می‌شود.

سرویس بهداشتی و حمام به عنوان دو قسمت مهم خانه نیز باید متناسب با سایر قسمت‌های خانه هماهنگی داشته باشند. قابلیت‌های آن‌ها موجب شده تا از این مدل سقف در ساخت سقف کشسان سرویس بهداشتی استفاده شود. استفاده از این سقف در دکوراسیون داخلی محدودیت ندارد. سقف کشسان سرویس بهداشتی ایده‌ای جالب و متنوع است که بسیاری از افراد در محیط کار یا منزل از آن‌ها استفاده می‌کنند. این طرح به دلیل نو بودن توجهات زیادی را به خود جلب می‌کند. پس اگر به دنبال استفاده از طرحی هستید تا طراوت و شادابی به منزل شما ببخشد سقف کشسان گزینه مناسبی است.

امروزه بیش از پیش به طراحی و دکوراسیون داخلی منزل اهمیت داده می‌شود. به گونه‌ای که طراحی و زیبایی سرویس‌های بهداشتی نیز مورد توجه قرار گرفته است. این توجه و اهمیت باعث شده تا تامین کنندگان، مواد و مصالح جدیدی از جمله سقف باریسول حمام و سرویس بهداشتی را وارد بازار کنند. برخی دیگر از مواد و متریال‌هایی که کاربردی مشابه سقف کشسان سرویس بهداشتی داشته‌اند به خاطر استفاده از مواد نامرغوب در ساخت آن‌ها کنار گذاشته شدند. محیط حمام و سرویس بهداشتی مرطوب است. از همین رو به مرور زمان مواد استفاده شده آسیب دیده و خیلی زود از بین می‌روند.

سقف کشسان از pvc ساخته شده است. این امر موجب شده تا سقف کشسان برای حمام و سرویس بهداشتی به دلیل مقاومت بالا متریال مناسبی باشد و به مرور زمان آسیب نبیند. این سقف‌ها علاوه بر مقاومت بالا در برابر رطوبت و آب از زیبایی بالایی برخوردار است. این مزیت باعث شده تا از سقف کشسان علاوه بر سرویس بهداشتی و حمام در مکان‌هایی که رطوبت زیاد است مانند استخر و سونا نیز استفاده شود. 

قیمت سقف کشسان سرویس بهداشتی

پارچه سقف کشسان از 90درصد PVC، 5 درصد پلاستیک سایزر و 5درصد افزودنی‌های مجاز تشکیل شده است. کیفیت مواد و متریال استفاده شده و کیفیت چاپ بر قیمت سقف کشسان برای حمام و سرویس بهداشتی تاثیرگذار است. 

سقف کشسان برای حمام

سرویس بهداشتی و حمام باید از لحاظ زیبایی و دکوراسیون با دیگر قسمت‌های منزل همخوانی داشته باشند. اگر فردی هستید که طرفدار زیبایی بوده و به دکوراسیون منزل خود اهمیت می‌دهید نباید از زیباسازی سقف حمام و سرویس بهداشتی غافل شوید. در حمام‌ها معمولا از مصالح سنتی برای تزیین استفاده می‌کنند. از جمله این مصالح کاشی و سرامیک است.

در حمام به دلیل رطوبت بالا نمی‌توان از مصالح مدرنی نظیر دیوارپوش پشمی و یا چوبی استفاده کرد. سقف باریسول سرویس بهداشتی و حمام متریالی جدید است که از آن برای دکوراسیون و تزیین حمام استفاده می‌شود. سقف کشسان در برابر رطوبت و آب مقاومت بالایی داشته و به مرور زمان آسیب نمی‌بیند. این سازه مدرن حدود 50 سال در محل نصب ماندگار است.

یکی از مهمترین مزیت‌های سقف کشسان که نظر افرادی را به خود جلب کرده است تنوع رنگی آن است. تنوع رنگی موجب شده تا افراد بتنوانند رنگی سازگار با دکوراسیون داخلی منزل خود را انتخاب نمایند. علاوه بر این می‌توان طرح و منظره دلخواه را بر روی پارچه چاپ کرد. 

مزایای استفاده از سقف کشسان برای حمام و سرویس بهداشتی:

  • سقف کشسان بهداشتی و زیبا است و می‌توان از آن در محل حمام و دستشویی استفاده کرد.
  • استفاده از آن در طرح و مناظر زیبا بر جذابیت و زیبایی حمام و دستشویی می‌افزاید.
  • صاف و مسطح بودن آن که زیبایی سقف کشسان را بیشتر کرده است.
  • سقف‌های کشسان این قابلیت را دارند که در پشت آن‌ها نورپردازی شود. این قابلیت زیبایی آن‌ها را دوچندان می‌کند.
  • دارای تنوع رنگی هستند.
  • آنتی باکتریال بودن، ضد رطوبت بودن و مقاومت در برابر نم دادگی آن موجب شده تا برای محیط‌هایی مانند استخر، حمام و سرویس بهداشتی مناسب هستند.
  • غیرقابل اشتعال هستند.
  • در صورت نشتی آب در پشت آن سقف فرو نمی‌ریزد و اشیا در زیر آن از هرگونه آسیب مصون می‌مانند. در سقف‌های سنتی با نشستی سقف فرو می‌ریزد و باعث تخریب می‌شود. اما سقف کشسان تنها کش آمده که با تخلیه آب جمع شده در پشت آن به حالت اول خود باز می‌گردد.
  • نصب و راه اندازی آن آسان است.
  • برای نصب به زیرسازی خاصی ندارد.

جهت اطلاع از قیمت سقف کشسان سرویس بهداشتی با شماره زیر تماس حاصل نمایید.

09034381174