خدمات ساختمان و تجهیزات

آسمان مجازی سه بعدی

آسمان مجازی سه بعدی از تصاویر با کیفیتی تشکیل شده است. این تصاویر جلوه‌ای زیبا به محیط محل استفاده می‌بخشند. این سازه مدرن که برای دکوراسیون داخلی استفاده می‌شود چند سالی‌ است نظر معماران و طراحان داخلی زیادی را به خود جلب کرده است. به دلیل خاص بودن، جلوه‌ای خاص و منحصر بفرد در خانه ایجاد می‌کنند. تنوع رنگی و دوام بالای آسمان مجازی سه بعدی باعث شده تا هر روز به تعداد طرفداران این سقف‌ها افزوده شود. برخی تصور می‌کنند که منظور از آسمان مجازی سه بعدی چاپ تصاویر به صورت برجسته و سه بعدی بر روی سقف مجازی است. در صورتی که این تصور اشتباه است. کیفیت چاپ تصاویر در این سقف‌ها بگونه‌ای است که با نورپردازی آسمان مجازی سه بعدی حاصل می‌گردد. از آسمان مجازی سه بعدی برای منازل مسکونی، اماکن عمومی و ... استفاده می‌شود.

سقف آسمان مجازی سه بعدی محیط زندگی را زیباتر می‌کند. این سازه از بهترین محصولات دکوراسیون داخلی است. کیفیت چاپ بر زیبایی، نما و جلوه سایت بسیار موثر است. شرکت‌های زیادی این محصول را به بازار عرضه می‌کنند. هرچه کیفیت چاپ و تایل‌های آسمان مجازی بیشتر باشد زیبایی تصاویر بیشتر خواهد شد. پس کیفیت بر دوام، ماندگاری و جلب رضایت مشتری بسیار مهم است. چاپ آسمان مجازی سه بعدی با بهترین دستگاه‌های دنیا در ابعاد و اندازه‌های مختلف انجام می‌شود. 

سقف آسمان مجازی سه بعدی تحولی مدرن در دکوراسیون داخلی منازل بوده است. این سقف که در گروه سقف‌های کاذب قرار دارد از بهترین گونه‌های سقف کاذب است. استفاده از آن شرایط مناسبی را در بازار دکوراسیون داخلی ایجاد کرده است. در طراحی و چاپ تصاویر آسمان مجازی 3D از تصاویر طبیعت بهره گرفته شده است. این تصاویر حسی خاص و زیبا را به محیط پیرامون خود القا می‌کنند. در ساختار این دسته از سقف‌ها از سه نوع تایل استفاده می‌شود. 

دسته اول تایل‌های مجازی با کیفیت بالا هستند. این دسته از تایل‌ها براق بوده و به دلیل برخورداری از کیفیت بالا از دوام و ماندگاری بالایی نیز برخوردار هستند. 

دسته دوم تایل‌های مجازی با کیفیت نسبی هستند. در ساختار این تایل‌ها از طلق استفاده شده است. این طلق‌ها معمولا باعث افزایش خاصیت شکنندگی بوده و کیفیت و دوام آن را در مقایسه با دسته اول کمتر است. 

 دسته سوم از لحاظ اقتصادی مقرون بصرفه‌تر بوده و کیفیت پایین‌تری نسبت به دو دسته اول دارند. در این دسته نور 20 الی 30 درصد کمتر از دو دسته اول در محیط توزیع می‌شود. این گروه از تایل‌های مجازی برای افرادی کاربرد دارد که به دنبال قیمت مناسب‌تر برای اجرای سقف آسمان مجازی سه بعدی هستند. 

آسمان مجازی سه بعدی را با نام 3D virtual sky  نیز می‌شناسند. مهمترین علت محبوبیت آسمان مجازی سه بعدی زیبایی و کیفیت آن است. تحقیقات نشان می‌دهد افرادی که در محیطی شاد و توام با مناظر طبیعی فعالیت می‌کنند استرس کمتر و آرامش بیشتری داشته و در نتیجه انرژی بیشتری دارند. به همین علت بسیاری از افراد در زندگی شهری همراه با انواع مختلف آلودگی از گلدان، آکواریوم، حیوانات خانگی و یا آسمان مجازی در منازل خود استفاده می‌کنند. با ورود جلوه‌های طبیعت به منازل علاوه بر زیباتر شدن محیط کار یا محل زندگی آرامش در محیط پراکنده گشته و استرس را کاهش می‌دهد. به همین علت بیشتر افرادی که در شهرهای شلوغ و آلوده زندگی می‌کنند برای فراهم آوردن محیطی شاد و توام با آرامش از آسمان مجازی سه بعدی استفاده می‌کنند. برخی از بیمارستان‌ها با پی بردن به تاثیر چشمگیر مناظر طبیعی بر روحیه بیماران و تسریع روند بهبودی آن‌ها از آسمان مجازی 3D استفاده می‌کنند. تا با کاهش استرس بهبودی در بیمار سریع‌تر حاصل شود. سقف مجازی دارای مزایای زیادی است. این سقف‌ها در ابعاد و رنگ‌های مختلفی تولید می‌شوند. بنابراین می‌توان از رنگ متناسب با محل استفاده شود. 

در برابر وزن بالا مقاومت زیادی دارند. به دلیل سبک بودن به آسانی قابل نصب و اجرا هستند. در صورتی که به مرور زمان کثیف شوند می‌توان آن‌ها را شسته و مجددا نصب کرد. در مقایسه با دیگر سقف‌های کاذب یا سقف‌های سنتی از کیفیت و زیبایی بالایی برخوردار هستند. برای زیباتر کردن سقف مجازی از نورپردازی استفاده می‌شود. 

قیمت آسمان مجازی سه بعدی

قیمت آسمان مجازی به میزان هزینه مشتری، سفارش مشتری، ابعاد سقف، میزان تایل‌های استفاده شده در ساختار آن، نوع طرح، سفارش مشتری، نوع چاپ، کیفیت چاپ و ... بستگی دارد. طرح‌های استفاده شده در این سقف‌ها با توجه به نوع کاربرد متفاوت است. کافه، مغازه، استخر، رستوران، بیمارستان، شرکت، منازل مسکونی و ... از جمله مکان‌هایی هستند که آسمان مجازی در آن‌ها مورد استفاده قرار می‌گیرد. فضا و طرح موردنظر مشتری در قیمت بسیار تاثیر گذاراست. هرچه ابعاد بزرگ و کیفیت طرح و چاپ بیشتر باشد قیمت نیز افزایش می‌یابد. 

اجرای آسمان مجازی سه بعدی

اجرای آسمان مجازی نسبت به دیگر سقف‌های کاذب راحت است. نصب آن به تخصص و یا ابزار پیچیده نیاز ندارد. به دلیل استفاده از شبکه بندی کلیک نصب آسمان مجازی در کمترین زمان انجام می‌شود. یکی از ویژگی های برجسته تایل‌های آسمان مجازی قابلیت مدولار و امکان سفارشی بودن آن است که قابلیت نصب را راحت می‌کند. آسمان مجازی از ترکیب مواد و مصالح خاص با انواع سقف‌های گچی، آلومینیومی، کناف و ... ساخته می‌شود. که باعث زیباتر شدن سقف‌ها خواهد شد. استفاده از طرح‌های باکیفیت و زیبا در این سقف‌ها باعث شده تا سقف مجازی در مقایسه با دیگر سقف‌های کاذب برتری بیشتری داشته باشد. هر روزه به تعداد استفاده کنندگان از سقف کاذب افزوده می‌شود. چرا که کیفیت تصاویر در سقف سه بعدی در مقایسه با دیگر سقف‌ها بیشتر بوده و دوام بیشتری نیز خواهند داشت.

جهت اطلاع از قیمت آسمان مجازی آشپزخانه با شماره زیر تماس حاصل نمایید.

09034381174