خدمات ساختمان و تجهیزات

آسمان مجازی آشپزخانه

آسمان مجازی از ترکیب دو هنر چاپ دیجیتال و معماری کلاسیک ایجاد می‌شود. استفاده از آن به صورت تایل‌های سقفی در سقف کاذب بوده که برای طراحی دکوراسیون و دکوراتیو منازل به ویژه آشپزخانه‌ها استفاده می‌شود. شما با استفاده از این تایل‌های آسمان مجازی آشپزخانه می‌توانید تصویری زیبا از مناظر و طبیعت را در سقف بالای سر خود نظاره‌گر باشید.

آسمان مجازی آشپزخانه نمایی زیبا از طبیعت و آسمان را در طرح‌های مختلف در آشپزخانه شما فراهم کرده و زیبایی چشم نوازی برای شما به ارمغان می‌آورد. شاید این سوال برای شما پیش آید که تفاوت آسمان مجازی آشپزخانه با سقف کشسان آشپزخانه در چیست؟ در آسمان مجازی تصاویر به صورت پازل مانند و از مجموعه از تایل‌های جداگانه تشکیل شده است. که پس از قرار گرفتن در کنار یکدیگر به صورت سیستم شبکه آرمسترانگ، آسمان مجازی را به صورت واحد تشکیل می‌دهند. این در حالی است که در آسمان مجازی سقف کشسان، آسمان مجازی برای آشپزخانه به صورت پارچه‌های کشسان است که در کنار یکدیگر دوخته شده‌ و به صورت یکپارچه تصویر آسمان را ایجاد کرده‌اند.

مهمترین و اصلی‌ترین تفاوت آسمان مجازی با آسمان مجازی کشسان زمان و نحوه دسترسی به امکانات پشت سقف است. به طور مثال اگر نور پردازی پشت آسمان مجازی کشسان دچار مشکل شود باید پارچه‌ها به طور کامل باز شده، پس از تعمیر مواد از طریق هیتر حرارت داده شده و مجددا نصب شوند. این کار باید توسط فردی متخصص و ماهر انجام گیرد. علاوه بر این برای نصب به تجهیزات و ابزار مخصوص نیاز است. اگر پارچه دو یا سه بار گرم شود سقف کشسان خاصیت کشسانی خود را از دست می‌دهد. در هنگام نظافت سقف کشسان باید دقت کافی بعمل آید. اگر جسم نوک تیزی با پارچه برخورد کند پارچه دچار پارگی و خرابی خواهد شد. این در حالی است که نصب و نگهداری از آسمان مجازی بسیار راحت‌تر است.

نصب آسمان مجازی به ابزار، تخصص و مهارت خاصی نیاز نداشته و باز کردن و نصب آن و همچنین تمیز کردن آن بسیار راحت‌تر از سقف کشسان است. در آسمان مجازی اگر قطعه‌ای آسیب ببیند به راحتی قابل تعمیر یا تعویض کردن است. تعمیر آسمان مجازی مشکلی برای سقف ایجاد نکرده و این در افزایش دوام و ماندگاری این دسته از سقف‌ها بسیار موثر است. شرکت‌های مختلفی در سرتاسر ایران هستند که در زمینه تولید و فروش آسمان مجازی فعالیت می‌کنند. در هنگام خرید به کیفیت و مرغوبیت چاپ و مواد استفاده شده دقت کنید. علاوه بر این آسمان مجازی برای آشپرخانه باید مطابق با استانداردهای لازم تولید شده باشد. 

آسمان مجازی آشپزخانه

اگر در حال ساخت خانه هستید و هنوز برنامه‌ای برای دکوراتیو آشپزخانه ندارید بهترین راهکار استفاده از سقف آسمان مجازی آشپزخانه است. در این روش شما با استفاده از سقف کاذب آسمان مجازی می‌توانید نما و جلوه چشم نواز و جذابی برای سقف آشپزخانه خود ایجاد کرده و بر زیبایی خانه خود بیفزایید. سقف کاذب آسمان مجازی آشپزخانه باعث می‌شود که سقف شما بلندتر به نظر آمده و این در بزرگتر نشان دادن محیط بسیار موثر است. آشپزخانه مکانی مهم بخصوص برای خانم‌ها است. استفاده از این سقف در زیابیی و روحیه بخشیدن به خانم‌ها در هنگام کار کردن در آشپزخانه بسیار موثر است. 

طرح آسمان مجازی برای آشپزخانه

برای آسمان مجازی از طرح‌های مختلفی استفاده می‌کنند. آسمان مجازی طرح درخت، آسمان مجازی طرح آکواریوم، آسمان مجازی طرح اقیانوس، آسمان مجازی طرح زیر آب، آسمان مجازی طرح کهکشان و ستاره، آسمان مجازی طرح شکوفه، گل و برگ، آسمان و ابر، طرح سنتی، اسلیمی، کلاسیک، دلفین، پاییز، نمای ساختمان، ویترای رنگی، طرح سه بعدی و... همگی از جمله طرح‌هایی هستند که برای آسمان مجازی آشپزخانه استفاده می‌شوند. 

انواع آسمان مجازی

انواع آسمان مجازی بر اساس تایل‌های تصویر دار به سه دسته تقسیم می‌شوند. که همگی قابل شست و شو هستند. 

دسته اول تایل تصویردار براق با کیفیت بالا است. در این نوع تایل‌ها که از براقیت و کیفیت بالایی برخوردار بوده، چاپ بر روی فیلم‌های ترنسپرنت انجام می‌شود. در این دسته از سقف کاذب آسمان مجازی برای افزایش میزان ماندگاری و کیفیت آن در برابر عوامل خارجی لایه‌ای لمینت بر دو سمت سقف مجازی زده شده تا بر کیفیت آن‌ها بیفزایند. در تولید تابل‌های این دسته از متریال باکیفیت و مرغوبی استفاده می‌کنند. طول عمر این دسته از سقف‌های آسمان مجازی نسبت به دو دسته دیگر بیشتر است. 

دسته دوم نسبت به دسته اول مقرون بصرفه‌تر هستند. فیلم‌های مخصوص بعد از چاپ و روکش محافظ لمینت بر روی طلق های کریستال مونتاژ می‌گردند. تفاوت اصلی این دسته از تایل‌ها با دسته اول در طلق استفاده شده است. استفاده از طلق‌های کریستالی احتمال شکنندگی و خش پذیری را افزایش داده و این در کاهش دوام و ماندگاری بسیار موثر است. 

در دسته سوم از فیلم‌های وینل مخصوص استفاده شده که بر روی طلق‌های کریستالی نصب می‌شوند. استفاده از این فیلم‌ها مانند محافظ عمل کرده و موجب شده تا دوام و ماندگاری این دسته از تایل‌ها افزایش چشمگیری داشته باشد. تفاوت اصلی این دسته از تایل‌ها با دو دسته دیگر در میزان نور عبوری است. در این دسته نور کمتری از تایل عبور کرده و برای افرادی که به دنبال آسمان مجازی اقتصادی‌تر هستند مناسب است. 

قیمت آسمان مجازی آشپزخانه

قیمت آسمان مجازی به کیفیت متریال استفاده شده در ساخت آن، ابعاد و مساحت محل استفاده بستگی دارد. اگر از مواد با کیفیت بالا در ساخت آن‌ها استفاده شود میزان دوام و ماندگاری سقف بیشتر بوده و هزینه نگهداری آن کاهش می‌یابد. 

اجرای آسمان مجازی در آشپزخانه

آشپزخانه از دیرباز تا کنون مورد توجه بسیار از طراحان داخلی قرار گرفته است.از دید طراحان سقف محیط بسیار مهم است. سقف‌های مجازی در بلندتر نشان دادن ارتفاع سقف بسیار موثر است. یکی از زیباترین و مناسب‌ترین سقف‌ها برای آشپزخانه سقف آسمان مجازی است. رنگ و طرح این محصول می‌تواند متناسب با رنگ کابینت‌ها و وسایل آشپزخانه باشد. از میان طرح‌ها طرحی را انتخاب کنید که بیشترین سازگاری را با محیط خانه داشته باشد. با این روش محیطی جذاب و دلنشین را در منزل ایجاد کرده و باعث روحیه بخشیدن به خانم‌ها در هنگام کار کردن در فضای آشپزخانه خواهید شد.

در هنگام انتخاب طرح و رنگ آسمان مجازی باید همواره به موارد مهمی توجه کنید تا محیط سازگار و متناسب از لحاظ طرح و رنگ داشته باشید. نقاشی سقف، رنگ کاغذ دیواری، رنگ کابینت، طرح و رنگ میز ناهار خوری، رنگ جزیره و ... از مواردی است که در هنگام انتخاب طرح آسمان مجازی برای آشپزخانه باید به آن دقت کنید. اگر ست کردن برایتان مهم نیست می‌توانید هر طرح و رنگی که به آن علاقمند هستید را انتخاب کنید.

برای زیباتر کردن جلوه سقف مجازی می‌توانید شبکه بندی سقف‌ها را رنگ کنید. در حالت معمولی رنگ این شبکه‌ها سفید است. اگر از رنگ طلایی و یا استیل برای آن‌ها استفاده کنید زیبایی و جلوه آسمان شما چندین برابر خواهد شد. این امر موجب می‌شود تا منزل رویایی با زیبایی چشم نوازی داشته باشید و محیطی گرم و صمیمی برای خود و خانوادتان ایجاد کنید. 

جهت اطلاع از قیمت آسمان مجازی آشپزخانه با شماره زیر تماس حاصل نمایید.

09034381174